info
عکس داروخانه
category

داروخانه محله ایوانک، تهران

درباره‌ی داروخانه

داروخانه (داروخانه) در محله ایوانک تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران باکس کلاسیک، جگرکی دادمان، فست فود سودا Sevda، بیمارستان دامپزشکی آدونیس و بوستان دادمان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه تهران

برای رفتن به داروخانه تهران باید به شهر تهران، محله ایوانک بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، بلوار دادمان، بین شهید احمد تنگستانی و گل آرا است.

داروخانه تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله ایوانک است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر والایی، داروخانه دکتر نگین نصیری و داروخانه آموزشی شماره ۱ واحد علوم دارویی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر والایی
  فرحزادی، سپهر، بین بوستان و گلستان
 • داروخانه دکتر نگین نصیری
  فرحزادی، سپهر، بین بوستان و گلستان
 • داروخانه آموزشی شماره ۱ واحد علوم دارویی
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی
 • داروخانه دکتر الهام بخشی
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین ششم و هفدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo