info
عکس ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا
category

ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا

ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار شیخ صدوق واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و بازرگانی رحمانی و شرکا و همچنین استودیو موسیقی پارس، غذا بیرون بر شقایق، نانوایی آقا فخر، ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا و مطب طبیب حسین علی فلاح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا یزد، شهر یزد، محله امام شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شیخ کلینی، بلوار شیخ صدوق، بین حائری 7 و میدان شهید رشیدی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صندوق امام رضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار رضا پاکنژاد، پاکنژاد، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس جهانفر
  شهید خلیل حسن بیگی، بین بلوار وحدت و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه کارگر
  بلوار کارگر جنوبی، بین میدان حسینی زاده و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس شهید سروی
  بلوار کارگر جنوبی، فرهنگ، بین فرهنگ 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صندوق امام رضا ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار شیخ کلینی، بلوار شیخ صدوق، بین حائری 7 و میدان شهید رشیدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo