عکس سوپر بهرام
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر بهرام (محله دروازه شمیران، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کفایی امانی، 17 شهریور، بدیع زادگان

موقعیت سوپر بهرام در محله دروازه شمیران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر بهرام (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان بدیع زادگان واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین عمو مهدی کله پز، فروشگاه شهروند 17 شهریور، فرهنگسرای امید، پخش دخانیات شاهین و کتابخانه امام خمینی (ره) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کفایی امانی، 17 شهریور، بدیع زادگان


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر بهرام واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت صادقی
  امیرکبیر، 17 شهریور، فیاض بخش، احمدی
 • هایمارت - فروشگاه سوپر مارکت وحید
  امام علی، اسدی، نظری
 • سوپرمارکت تبریزی
  امام علی، ثار الله، بین فضلعلی و آذری
 • سوپرمارکت
  مجاهدین اسلام، عظیم زادگان، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط . Ramezan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر بهرام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر بهرام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر بهرام ندارد.
  neshan logo