info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت محله باغ گندم، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ گندم یزد و خیابان سید گلسرخ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله باغ گندم یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و بازار مسگرها و همچنین اقامتگاه بومگردی طارونه، مسجد شاه طهماسب، هتل سنتی چهارسوق، پمپ بنزین سید گلسرخ و موسسه مهد قرآن حضرت جواد الائمه (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد، شهر یزد، محله باغ گندم است. این ایستگاه اتوبوس در سید گلسرخ، بین کوی شهید اعلازاده و سید گلسرخ 4 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم
  شهید نواب صفوی، بین کوی مسجد کوفه و شهید عطابخش
 • ایستگاه اتوبوس چادر
  شهید نواب صفوی، بین سلمان فارسی و سجادیه
 • ایستگاه اتوبوس فردوسی
  شهید رجایی، بین شهید زارع و اهل السادات
 • ایستگاه اتوبوس مسجد جامع
  امام خمینی، بین امام مهدی و ابراهیمی
 • ایستگاه پلیس 2
  امام مهدی، بین امام خمینی و مهدی 58
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت ندارد.
  neshan logo