info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه محله راه آهن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان بهداری، معینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و تخم مرغ فروشی حسینی و همچنین مامورسرای راه آهن، پارکینگ طبقاتی کرمانیان، فروشگاه شهروند، تعمیرات دما سیستم و تالار قصر نور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه تهران در شهر تهران، محله راه آهن و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بهداری، معینی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوادیه قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه معین تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تشکیلات
  مولوی، حاتمی
 • ایستگاه اتوبوس استخر
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه معین تخلیه ندارد.
  neshan logo