info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه معلم
category

ایستگاه اتوبوس سه راه معلم محله معلم، رشت

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه معلم

ایستگاه اتوبوس سه راه معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله معلم رشت و خیابان سعدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله معلم رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری معلم و همچنین فروشگاه ال جی، بیستون - قلی پور، کافه گلسار، مجموعه ورزشی عقاب المپیک و آموزشگاه رانندگی سعدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه معلم رشت

ایستگاه اتوبوس سه راه معلم رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله معلم پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سعدی، بین آردکوبی و بلوار معلم بروید. ایستگاه اتوبوس سه راه معلم رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی شبانه روزی رفاه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  شریعتی، بین عاقلی و میدان بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه معلم ندارد.
  neshan logo