info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و خیابان فلاح ۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الزهراء (س)، مجتمع مسکونی ماهان، نانوایی تنوری دشتی، ایستگاه اتوبوس آریانا و مقبره شهید گمنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان یزد، شهر یزد، محله صدا و سیما است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، شهید زرگر، فلاح 3 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی عرفان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک جوان
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نشاط
  بلوار پاسداران، بین بلوار ارتش و پاسداران 78
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی آفتاب
  بلوار شهید قندی، نرسیده به میدان شهید الله دادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان ندارد.
  neshan logo