info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
category

ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات (محله ابن سینا، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات

موقعیت ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات در محله ابن سینا یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات (ایستگاه اتوبوس) در محله ابن سینا یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و همچنین ترمیم شیشه اتومبیل ولی زاده، مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران - یزد، خودپردازبانک تجارت، باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا و مسجد امام حسین (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات

آدرس ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات، شهر یزد، محله ابن سینا بلوار شهید قندی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید قندی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز تحقیقات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین چهاردهم و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس
  بلوار صیاد شیرازی، نرسیده به ساقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، کوچه 64
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات ندارد.
  neshan logo