info
عکس ایستگاه اتوبوس رازقی
category

ایستگاه اتوبوس رازقی محله حسن آبادمشیر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رازقی

ایستگاه اتوبوس رازقی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسن آبادمشیر استان یزد، شهرستان یزد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حسن آبادمشیر استان یزد، شهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس رازقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رازقی

آدرس این ایستگاه اتوبوس امام رضا، بین امام رضا 39 و 41 می‌باشد. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رازقی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رازقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح
  بلوار دهه فجر، بین محمد علی حصیب و میدان شهیدان یعقوبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی
  بلوار دهه فجر، بین شهید محمد علی رجبی و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امیرالمومنین
  بلوار علامه جعفری، شهدای حسن آباد، بین شهدای حسن آباد 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 53
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رازقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رازقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رازقی ندارد.
  neshan logo