info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو محله سراب، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو (ایستگاه اتوبوس) در محله سراب مشهد و خیابان شهید دیالمه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حکیم و همچنین هتل سپنتا مشهد، پارکینگ طبقاتی عمومی خسروی، نمایندگی آیفون تصویری تابا الکترونیک - فارسیان، پاساژ فردوسی و حسینیه و زائرسرا بیت الجواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو مشهد، شهر مشهد، محله سراب است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه، بین دیالمه 2 و 4 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس خان منش قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 28 آذر ماه 1402

  لطفا برای این ایستگاه صندلی بگذارید

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهید اندرزگو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران 6
  چمران، بین چمران 6 و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 04 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید اندرزگو ندارد.
  neshan logo