info
عکس فضای سبز محدوده فرهنگیان
category

فضای سبز محدوده فرهنگیان محله کوی رضوی، اراک

درباره‌ی فضای سبز محدوده فرهنگیان

فضای سبز محدوده فرهنگیان (پارک) در محله کوی رضوی اراک و خیابان سعدی (فارابی)، فرهنگیان، فرهنگیان راه B2 واقع شده است. این بوستان یکی از یازده بوستان در محله کوی رضوی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل، معدن سنگ متروکه و یکشنبه بازار و همچنین دبستان غیرانتفاعی فارابی، خودپرداز، فروشگاه ماشین سازی، معاونت امور عمرانی استانداری مرکزی و چوب و معرق توسکاج قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک

برای رفتن به بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک باید به در محله شهرک گردو شهر اراک بروید. استان مرکزی، اراک، سعدی (فارابی)، فرهنگیان، فرهنگیان راه B2 آدرس دقیق این پارک است. بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله شهرک گردو دانست. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران ایزی دیزی، رستوران مروارید، کافه رستوران عمو میلاد، کافی شاپ و رستوران ژیوان، رستوران برگ و رستوران عالیجناباشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به باغ ملی، حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پارک امیرکبیر اشاره کرد.

چطور به بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک، ایستگاه اتوبوس مشتاقی رفت است. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان فضای سبز محدوده فرهنگیان اراک را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده فضای سبز محدوده فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • پارک کودک
  بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، حقانی، باغ پروین
 • فضای سبز
  طالقانی، شهدای شبان
 • پارک علما
  (3.0)
  شریعتی، بهاری، جعفر عزیزیان
 • پارک بهمن
  (3.5)
  فردوسی، داودی، اروند 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فضای سبز محدوده فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فضای سبز محدوده فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فضای سبز محدوده فرهنگیان ندارد.
  neshan logo