info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری محله کوی اساتید، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اساتید یزد و بلوار پروفسور حسابی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کوی اساتید یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه درکه، مهدکودک و پیش دبستانی شاپرکها، رستوران فرنگی رادوین، کلینیک مشاوره مهربان و آموزشگاه ماساژ حس ششم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری یزد

در شهر یزد، محله کوی اساتید ، ایستگاه اتوبوس شهید فکوری یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پروفسور حسابی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده
  بلوار خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین میدان امام موسی صدر و نگارستان 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری ندارد.
  neshan logo