info
عکس ایستگاه اتوبوس پست
category

ایستگاه اتوبوس پست محله برزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست

ایستگاه اتوبوس پست (ایستگاه اتوبوس) در محله برزان اصفهان و خیابان شهیدان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله برزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین شیرینی ادینه، کلینیک ساختمانی جهان نما گستر، پیش دبستانی بهار کودک، پرده سرای نوین و کلینیک دندانپزشکی یاسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست اصفهان

در شهر اصفهان، محله برزان ، ایستگاه اتوبوس پست اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان غربی، بین سجاد و رضا عسگری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پست اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پست اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد حبیب ابن مظاهر
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس جوی پایین
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین جوانی و سید محمد سجادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید عسگری
  شهید صمدیه لباف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست ندارد.
  neshan logo