info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان پاسداران ۶۴ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر پیشخوان پاسداران، پوشاک دشتی، کامپیوتر دیتاسیستم یزد، مسجد امام حسن مجتبی و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله پاسداران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، پاسداران 64 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف حمیدیا، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی، بین خیابان 16 آذر و تحقیقات
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 84 و 86
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 7
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
  بلوار شهید دشتی، دشتی 58
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن ندارد.
  neshan logo