info
عکس دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیمعکس دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم
category

دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم محله عباس آباد - اندیشه، تهران

مطب پزشک

درباره‌ی دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم

دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم (مطب پزشک) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مطب یکی از 108 مطب پزشک در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهراد و برج مرجان و همچنین کافه پارادیزو، پیتزا پاشا، کبیر موتور، شرکت بن ریل و فروشگاه اینترنتی مو تن رو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو شهید مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم واقع شده‌اند:

 • مطب دكتر سلطاني
  بزرگراه مدرس، مشاهیر، بین زیبا و قائم مقام فراهانی
 • مطب دکتر ابهری
  سهروردی شمالی، هویزه، بین ویدا و صابونچی
 • دکتر سلطانزاده
  بزرگراه مدرس، مشاهیر، بین زیبا و بهادری
 • مطب دکتر افشین فرهادی
  سهروردی شمالی، هویزه، بین قنبرزاده و صابونچی
 • دکتر فتانه عتیق پور متخصص کودکان و اطفال
  مطهری، بین رهام و وزوایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر بهمن اخوین جراح متخصص کلیه مجاری ادرار عقیم ندارد.
  neshan logo