info
عکس ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی
category

ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی

ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی)، کافه و رستوران کاکتوس دیدار سابق، کت و شلوار هاکوپیان، فروشگاه افق کورش 5524 و میوه فروشی بلوار شهید قندی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی یزد

ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی یزد در شهر یزد، محله ریاضی یزدی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابن سینا، بلوار شهید قندی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اورژانس صدوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار فرهنگیان
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت، بین عدالت 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی ندارد.
  neshan logo