info
عکس کترینگ غذای اماده دلاوران
category

کترینگ غذای اماده دلاوران محله سرافرازان، مشهد

کترینگ و آشپزخانه
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ غذای اماده دلاوران

کترینگ غذای اماده دلاوران (کترینگ و آشپزخانه) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این مکان یکی از شش کترینگ و آشپزخانه در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نانوسان و همچنین آشپزخانه ستاره آلما، گلسرای ملکا، نانوایی، آپارات و لاستیک رضایی و اتوسرویس نوید قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده کترینگ غذای اماده دلاوران واقع شده‌اند:

 • کترینگ ارمی
  (5.0)
  بزرگراه کمربند سبز، شهید عارفی، بین عارفی1 و دلاوران 20
 • تهیه غذای مارکوپولو
  (4.5)
  بلوار نماز، رادان2
 • کترینگ آفتاب
  (3.0)
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلشاد12 و 14
 • آشپزخانه ستاره آلما
  (3.3)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ غذای اماده دلاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ غذای اماده دلاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ غذای اماده دلاوران ندارد.
  neshan logo