عکس شرکت صنایع الکترونیک صاایران مشاهده در نقشه نشان
category

شرکت صنایع الکترونیک صاایران (تهران)

کارخانه
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری

موقعیت شرکت صنایع الکترونیک صاایران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


شرکت صنایع الکترونیک صاایران (کارخانه) در تهران و خیابان لنگری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید چمران، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین دندانپزشکی بهتا- دکتر فرشته سوداگر-دکتر نسرین امینی، سوپر مارکت رضا، شرکت صنایع مخابرات ایران، فیزیوتراپی نوبنیاد و مسکن بزرگ اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت صنایع الکترونیک صاایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

کارخانه شرکت

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت صنایع الکترونیک صاایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت صنایع الکترونیک صاایران تهران ندارد.
neshan logo