عکس داروخانه مهرآیین
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه مهرآیین (تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه صدر، پاسداران، لنگری، صنایع

موقعیت داروخانه مهرآیین تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه مهرآیین (داروخانه) در تهران و خیابان صنایع واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید چمران و بازارچه الغدیر و همچنین داروخانه مهرآیین، ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دندانپزشکی بهتا- دکتر فرشته سوداگر-دکتر نسرین امینی، سوپر مارکت رضا و شور و شیرین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه مهرآیین

آدرس داروخانه مهرآیین، شهر تهران، محله اقدسیه خیابان صنایع است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه صدر، پاسداران، لنگری، صنایع قرار دارد.

داروخانه مهرآیین را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله اقدسیه دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر نوری ارتیان، داروخانه مریم اعلمی و داروخانه اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه مهرآیین برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران در نزدیکی داروخانه مهرآیین قرار دارد. ایستگاه مترو نوبنياد هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه مهرآیین برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه صدر، پاسداران، لنگری، صنایع


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه مهرآیین واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر نوری ارتیان
  بزرگراه صدر
 • داروخانه مریم اعلمی
  بزرگراه ارتش، تیموری، قنات اراج
 • داروخانه
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین نیلوفر و نسیم
 • داروخانه ماندانا ذاکری
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه مهرآیین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه مهرآیین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه مهرآیین ندارد.
  neshan logo