info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک چمران
category

ایستگاه اتوبوس شهرک چمران (تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک چمران

ایستگاه اتوبوس شهرک چمران (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین نانوایی سنگکی گلزار، شور و شیرین، آنیلی اولین مرجع علمی گل و گیاهان ایران، رستوران شکوفه عقیق سپهر و مجتمع تعمیرگاهی بیابانی موتورز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نوبنياد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک چمران تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک چمران تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اقدسیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، لنگری قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهرک چمران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نوبنياد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک چمران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اختیاریه
  بزرگراه صدر، مریم
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران
  لواسانی، بین نرگس و پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس تالار
  پاسداران، بین بهارستان نهم و بهارستان هشتم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  بزرگراه صدر، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک چمران ندارد.
  neshan logo