info
عکس ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی

ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان صدر، صیاد شیرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید چمران و همچنین داروخانه دکتر میر عربشاهی، آزمایشگاه تشخیص پزشکی روشا، مهدکودک و پیش دبستانی قاصدک، بوستان آلبالو و هایپر مارکت دریانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی تهران

ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی تهران در شهر تهران، محله اقدسیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس صدر، صیاد شیرازی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو نوبنیاد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صیاد شیرازی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی ندارد.
neshan logo