عکس ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان لنگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین رستوران اقدسیه، کافه قنادی درباری، ایستگاه مترو اقدسیه، دفتر پیشخوان اقدسیه و شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد لنگري شهيد لنگري واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
  جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان
 • ایستگاه اتوبوس اراج
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بعد از نرگس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد لنگري شهيد لنگري ندارد.
  neshan logo