info
عکس ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
category

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان جهانبخش نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه، موزه نقشه تهران و بام برند سنتر و همچنین هایپر استار مارکت، گام برگر، دکتر پرویز ملکی فر، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و پارک سنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت تهران

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت تهران در شهر تهران، محله کاشانک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جهانبخش نژاد، بین بوستان و سباری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نوبنیاد است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارنجستان هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه اراج
  میدان شهدای ارتش (اراج)، بین دوم و موحد دانش
 • ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین پارک سوم و پارک یکم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
  پاسداران، لنگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت ندارد.
  neshan logo