عکس ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت (محله کاشانک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان

موقعیت ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان جهانبخش نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه، موزه نقشه تهران و مرکز خرید آرتمیس و همچنین هایپر استار مارکت، رستوران ماتادور، پارک سنتر، دکتر پرویز ملکی فر و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت

ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت در شهر تهران، محله کاشانک و خیابان جهانبخش نژاد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نوبنياد است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارنجستان هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبنیاد
  بزرگراه صدر
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه اراج
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)
 • ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین پارک سوم و پارک یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت ندارد.
  neshan logo