info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران (تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان لنگری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین نانوایی سنگکی گلزار، شور و شیرین، آنیلی اولین مرجع علمی گل و گیاهان ایران، رستوران شکوفه عقیق سپهر و مجتمع تعمیرگاهی بیابانی موتورز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نوبنياد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران در شهر تهران، محله اقدسیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران، لنگری می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو نوبنياد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  بزرگراه صدر، نرسیده به امیر
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس اختیاریه
  بزرگراه صدر، مریم
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران
  لواسانی، بین نرگس و پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس تالار
  پاسداران، بین بهارستان نهم و بهارستان هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Danial (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران ندارد.
  neshan logo