info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران محله اقدسیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله اقدسیه تهران و خیابان لنگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله اقدسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگکی گلزار، کرمان موتور، آنیلی اولین مرجع علمی گل و گیاهان ایران، رستوران شکوفه عقیق سپهر و خودپرداز موسسه اعتباری کوثر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نوبنیاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران در شهر تهران، محله اقدسیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران، لنگری می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو نوبنیاد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  صدر
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس اختیاریه
  بزرگراه صدر، مریم
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران
  لواسانی، بین نرگس و پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس تالار
  پاسداران، بین بهارستان نهم و بهارستان هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Danial (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران ندارد.
  neshan logo