info
عکس ایستگاه اتوبوس دانش
category

ایستگاه اتوبوس دانش محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانش

ایستگاه اتوبوس دانش (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و مرکز خرید آرتمیس و همچنین تالار فرمانیه، سفارت سوئد، قهوه لمیز شعبه فرمانیه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردا و بام برند سنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانش تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دانش تهران است که در محله کاشانک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران می‌باشد. ایستگاه اتوبوس دانش تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقدسیه قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی چارلی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران
  ميدان شهید باهنر(نیاوران)، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام جعفر صادق
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانش ندارد.
  neshan logo