عکس ایستگاه اتوبوس سه راه اراج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه اراج (محله کاشانک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه اراج در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه اراج (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین باشگاه تشریفات اقدسیه، فست فود هایدا، کافه قنادی درباری، رستوران محک و دفتر پیشخوان اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه اراج

ایستگاه اتوبوس سه راه اراج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاشانک بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه اراج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقدسیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی رها تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه اراج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه اراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ازگل
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
  جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بعد از نرگس
 • ایستگاه اتوبوس اراج
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه اراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه اراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه اراج ندارد.
  neshan logo