info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه اراج
category

ایستگاه اتوبوس سه راه اراج محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه اراج

ایستگاه اتوبوس سه راه اراج (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و میدان شهدای ارتش (اراج)، بین دوم و موحد دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن)، موزه نقشه تهران و برج اقدسیه و همچنین باشگاه تشریفات اقدسیه، کافه قنادی درباری، رستوران محک، فست فود هایدا و هایپر میوه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه اراج تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه اراج تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاشانک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میدان شهدای ارتش (اراج)، بین دوم و موحد دانش واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه اراج تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو اقدسیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی رها تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه اراج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه اراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه اوشان
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
  جهانبخش نژاد، بین بوستان و سباری
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بین نرگس و بدیعی
 • ایستگاه اتوبوس اراج
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام جعفر صادق
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه اراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه اراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه اراج ندارد.
  neshan logo