info
عکس ایستگاه اتوبوس اراج
category

ایستگاه اتوبوس اراج تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اراج

ایستگاه اتوبوس اراج (ایستگاه اتوبوس) در تهران و بزرگراه ارتش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن) و مرکز رکسانا و همچنین شرکت نگین خودرو، کافه پیک، فست فود ویژه کینگ، مطب دکتر شبیری و رستوران سنتی اراج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اراج تهران

ایستگاه اتوبوس اراج تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اقدسیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اراج تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو اقدسیه قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم ایرانیان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اراج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
  بزرگراه ارتش، بین ازگل و باغ شمیران
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام جعفر صادق
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اراج ندارد.
  neshan logo