info
عکس پارکینگ باغ خونی
category

پارکینگ باغ خونی محله عنصری، مشهد

درباره‌ی پارکینگ باغ خونی

پارکینگ باغ خونی (پارکینگ) در محله عنصری مشهد و خیابان عنصری 7/4 واقع شده است. این مکان یکی از سیزده پارکینگ در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع) و بازار دانش و همچنین هتل نخل، هتل آپارتمان ارمغان 1، عمارت باغ خونی، شرکت سمپاشی پاکدون و کافه ملل قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ باغ خونی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ اختصاصی هتل پارسه
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 12، کامیاب 6-جهاد 5
 • پارکینگ زمین آستان قدس
  مصباح یزدی، ابتدای مصباح یزدی
 • پارکینگ دانش غربی
  امام رضا، مصباح یزدی
 • پارکینگ دانش
  مصباح یزدی، بین مصباح یزدی 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ باغ خونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ باغ خونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ باغ خونی ندارد.
  neshan logo