info
عکس ورودی مترو ایستگاه حقانی
category

ورودی مترو ایستگاه حقانی محله اراضی عباس آباد، تهران

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه حقانی

ورودی مترو ایستگاه حقانی (ورودی ایستگاه) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ورودی یکی از چهار ورودی ایستگاه مترو در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ هنر، باغ موزه دفاع مقدس و جمعه بازار پروانه و همچنین مسجد جامع خرمشهر، ایستگاه مترو شهید حقانی، ورودی بوستان طالقانی و پل طبیعت، ورودی ایستگاه مترو حقانی و فروشگاه کلاسیک دات کام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه حقانی واقع شده‌اند:

 • ورودی مترو ایستگاه میرداماد
  (5.0)
  بلوار میرداماد
 • ورودی مترو ایستگاه شهید همت
  (5.0)
  بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت
 • ورودی ایستگاه مترو حقانی
  (3.6)
  بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه حقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه حقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه حقانی ندارد.
  neshan logo