info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر و همچنین تالار و رستوران صدرا یزد، روغن کنجد، سایت بازار یزد، ترمه رضایی یزد، باشگاه بیلیارد و دارت شهباز، خوابگاه ملاصدرا و فروشگاه لوازم التحریر و بازی های فکری تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله دانشگاه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان پژوهش، بلوار شهیدان اشرف بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز آموزش ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا ندارد.
  neshan logo