info
عکس برج الهیهعکس برج الهیه
category

برج الهیه محله الهیه، تهران

مکان عمومی

درباره‌ی برج الهیه

برج الهیه در محله الهیه تهران و خیابان بیدار واقع شده است. این مکان یکی از چهارده مکان عمومی در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مدرن الهیه و همچنین کافه رستوران ویکولو، هتل دیاموند، کوئین سنتر، میثم عطر و سواروسکی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد برج الهیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  جنگل
  سه شنبه 19 بهمن ماه 1400

  خوب

  1
 • avatar
  بایگان
  سه شنبه 10 تیر ماه 1399

  فضا برای پارک کردن نداره اطرافش

 • avatar
  بِهمرد
  جمعه 14 خرداد ماه 1400

  برج الهیه از مراکز خوب و آرام و زیبا با ولی غذا های اطراف آن خیلی جالب نبود


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "احمد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 03 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج الهیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 03 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد برج الهیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج الهیه ندارد.
neshan logo