info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه محله ناباروری، یزد

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ناباروری یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و پاساژ علاء الدین و همچنین رستوران ایتالیایی شگالیو، شیرینی سنتی یزد، پیشگامان کویر، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد خانه ماساژ و ساندویچ سبحان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد

آدرس فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد، شهر یزد، محله کوی کارمندان و است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوی کارمندان است و مشتریان زیادی دارد. اتکا، فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و فروشگاه رفاه شعبه صفائیه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان کاج قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه واقع شده‌اند:

 • اتکا
  بلوار جهاد، بین دشتی پانزدهم و دشتی سیزدهم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  خیابان تیمسار فلاحی، خیابان مرجان، درخشان
 • فروشگاه رفاه شعبه صفائیه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی
  خیابان تیمسار فلاحی، شهید نیرنگ، بین آزادی و شفق
 • فروشگاه افق کوروش
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، بین زیر گذر ابوذر و دشتی هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه ندارد.
  neshan logo