info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله نجف آباد، حمیدیا

فروشگاه زنجیره‌ای
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله نجف آباد یزد و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، بازار میوه دهه فجر، صافکاری امید، پیتزا و همبرگر سیزده و نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش حمیدیا

فروشگاه افق کوروش حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله نجف اباد و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02142701000 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه افق کوروش حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله نجف اباد است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی و فروشگاه رفاه شعبه صفائیه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش حمیدیا برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش حمیدیا مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کوچه فجر 25 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه افق کوروش حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه افق کوروش حمیدیا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
فروشگاه افق کوروش در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین تیمسار فلاحی13 و خیابان بوعلی
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان دهه فجر اداره راه و شهرسازی
  خیابان تیمسار فلاحی، شهید نیرنگ، بین آزادی و شفق
 • فروشگاه رفاه شعبه صفائیه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • اتکا
  بلوار جهاد، بین دشتی پانزدهم و دشتی سیزدهم
 • شرکت تعاونی مصرف جهاد کشاورزی - شعبه صفاییه
  (3.0)
  آیت الله علاقه بند، 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kamran_765 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بین زیر گذر ابوذر و دشتی هفتم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه افق کوروش

  شنبه 08:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 23:00
  دوشنبه 08:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 23:00
  چهارشنبه 08:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 23:00
  جمعه 09:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo