info
عکس ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی
category

ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی محله محله توحید، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی

ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله توحید یزد و خیابان دهه فجر 53 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله محله توحید یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هنرستان فنی و حرفه ای سید علی مصباح، گاز مایع کپسول و پیک‌نیک یزد، بازارچه میوه یعقوبی، لبنیات علامه و فروشگاه مهتا شاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی یزد

ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله توحید پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دهه فجر، دهه فجر 53 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده روح الله خاتمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهید امیری
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس رازقی
  امام رضا، بین امام رضا 39 و 41
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی ندارد.
  neshan logo