info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه محله تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه

ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله null تهران و خیابان همت، شرق واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله null تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم و همچنین ایستگاه تاکسی سه راه ضرابخانه، دلونگی، کلینیک دامپزشکی نیک، کانون فرهنگی تربیتی مفتح و قفل دیجیتال کارن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران

در شهر تهران، ، ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس همت، تقاطع شریعتی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ستایش قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه ضرابخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کشوری
  پاسداران، کشوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه ندارد.
  neshan logo