info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
category

ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری محله کوی اساتید، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری

ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اساتید یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کوی اساتید یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان فناوری دانشگاه یزد، دفتر ترجمه رسمی ۱۱۱۷، ایده شو، ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری و چهارراه پژوهش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوی اساتید پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیابان استاد احمد آرام، بلواردانشگاه است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز فناوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو
  پرفسور حسابی، نرسیده به بلوار آتش نشان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب
  بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب
  بلوارشهدای گمنام، نرسیده به میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس پارک پرستار
  بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، بین گلستان 1 و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری ندارد.
  neshan logo