عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال (محله مسعودیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان شیرازی (شهید بیدی)

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و میدان شیرازی (شهید بیدی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار تره بار مسعودیه، فروشگاه افق کوروش، تالار پذیرایی آماتیس، سرای محله مسعودیه و ورزشگاه قدس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال، شهر تهران، محله مسعودیه میدان شیرازی (شهید بیدی) است. این ایستگاه اتوبوس در میدان شیرازی (شهید بیدی) قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قصر نوین قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان شیرازی (شهید بیدی)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع پامچال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ونوس
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، نجف زاده، بیست متری قائم، بین مدنی پنجم و مدنی ششم
 • ایستگاه اتوبوس پارک والفجر
  بسیج، خاتم الانبیا، ابومسلم خراسانی، بین والفجر دوم و فلکه دوم
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع پامچال ندارد.
  neshan logo