info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان پرفسور حسابی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بهشت عشاق، شرکت اسپان، غذای بیرونبر سراشپز، پمپ بنزین دانشگاه (سیلو) و پیتزا لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو یزد است که در محله پردیس دانشگاه یزد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پرفسور حسابی، نرسیده به بلوار آتش نشان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین سیلو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
  بلواردانشگاه، بین تمدن و قانون
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  پژوهش، بلواردانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو ندارد.
  neshan logo