info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی محله شهرک اندیشه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی

ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار انبیا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید عقیق و همچنین هتل آپارتمان اندیشه 1، شهرک اندیشه، انتشارات تیک، بیرون بر آقای غذا و اورژانس 115پیش بیمارستانی امام حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی یزد در شهر یزد، محله شهرک اندیشه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، بین میدان امام هادی و شهیدان آدمی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام هادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3
  بلوار شهید انتظاری
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پاسارگاد
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار الماس
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی، بین خیابان معرفت و وحی
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد
  بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام هادی ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، بین میدان امام هادی و شهیدان آدمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo