عکس تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی
category

تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی (سنندج)

تعمیرگاه لوازم خانگی
5.0
1 رای
استان کردستان سنندج استان کردستان، سنندج، بلوار بعثت، بردشت، هجرت

موقعیت تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی سنندج را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی (تعمیرگاه لوازم خانگی) در سنندج و خیابان هجرت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ستاد اسکان ناحیه یک، غذای آماده میزبان، دبستان ساعی، خدمات الکترونیک کوردستان و آسیا ابزار قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان کردستان، سنندج، بلوار بعثت، بردشت، هجرت

تلفن تماس: 09388219918


سایر تعمیرگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی واقع شده‌اند:

 • نمایندگی خدمات ال جی
  فلسطین / ژاندارمری سابق، نرسیده به خیابان مولوی کرد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مصطفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی سنندج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تعمیرات تعمیرگاه تعمیرکار لوازم خانگی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی سنندج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آریان عباسی سنندج ندارد.