info
عکس مجتمع مسکونی دنا
category

مجتمع مسکونی دنا محله زعفرانیه، تهران

درباره‌ی مجتمع مسکونی دنا

مجتمع مسکونی دنا (مجتمع مسکونی) در محله زعفرانیه تهران و خیابان زردکوه واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده مجتمع مسکونی در محله زعفرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه اتومبیل های سلطنتی و مرکز خرید زعفرانیه پلازا و همچنین رستوران ماهی سفید، سفارت جمهوری بلاروس، بانک آینده و برج پردیس زعفرانیه قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی دنا واقع شده‌اند:

 • مجتمع مسکونی
  ولیعصر، پسیان، پرزین بغدادی، بین وشاق و جامی
 • مجتمع مسکونی توس
  ولیعصر، عباس کیارستمی - طوسی، بهمن شرقی
 • برج ارغوان
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، ارغوان
 • ساختمان مردانی
  ولیعصر، پسیان، اکبری، مردانی، بین باغستان ششم و اردیبهشت شرقی
 • مجتمع بهار
  ولیعصر، یکتا، بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لواسانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی دنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی دنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی دنا ندارد.
  neshan logo