info
عکس ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
category

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمیته امداد

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و سایا و همچنین امامزاده فاتح، سیسمونی فرشته کوچولو، پیرایش پارتیکان، مسجد فاطمیه و کمیته امداد امام خمینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمیته امداد یزد

ایستگاه اتوبوس کمیته امداد یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله سرسنگ پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام مهدی، بین مهدی 34 و 36 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کمیته امداد یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سامان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کمیته امداد یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کمیته امداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبرسانی
  بلوار دهه فجر، بین مطلوبیان و مسجد ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  امام خمینی، بین ابوریحان و خیابان قیام
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 17
 • ایستگاه اتوبوس پارک مهدی
  امام مهدی، بین مهدی 7 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمیته امداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمیته امداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمیته امداد ندارد.
  neshan logo