info
عکس رایانه نگار مهاجر
category

رایانه نگار مهاجر محله محسنی، اراک

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رایانه نگار مهاجر

رایانه نگار مهاجر (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در محله محسنی اراک و خیابان شیخ فضل الله نوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین رستوران مروارید، تجهیزات آزمایشگاهی فرازما شیمی، پاساژ کندی اراک، آموزشگاه رانندگی ایمان و یخچال سازی حمید سلماسی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک

فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله بافت تاریخی و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 09183649634 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله بافت تاریخی است و مشتریان زیادی دارد. کامپیوتر گاندی ، سیستم محمدی و ماشین های اداری سعید از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان شورا قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه رایانه نگار مهاجر اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده رایانه نگار مهاجر واقع شده‌اند:

 • کامپیوتر گاندی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • سیستم محمدی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • ماشین های اداری سعید
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • مرکز تعمیرات ماشین های اداری آفتاب
  (1.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • لوازم کامپیوتر پیوند - جنیدی
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایمان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رایانه نگار مهاجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رایانه نگار مهاجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رایانه نگار مهاجر ندارد.
  neshan logo