info
عکس ایستگاه اتوبوس سهرابی
category

ایستگاه اتوبوس سهرابی محله ملک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سهرابی

ایستگاه اتوبوس سهرابی (ایستگاه اتوبوس) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، فریدی، بین ب. سهرابی و نشاط واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office و پاساژ دیدار و همچنین تهیه غذا مجلل، بیمه پاسارگاد نمایندگی رضایی کد ۲۹۹۰، سوپر ملک، باشگاه ورزشی گلبرگ نوین و سالن زیبایی سایان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سهرابی اراک

ایستگاه اتوبوس سهرابی اراک در شهر اراک، محله ملک و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید رجایی، فریدی، بین ب. سهرابی و نشاط بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سهرابی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین ایستگاه تاکسی 1828 را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سهرابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان محسنی
  محسنی، بین ایمان 5 و ملاقاسم
 • ایستگاه اتوبوس سرداران
  بلوار تهران، سعید
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  شریعتی، بلوار شهید شیرودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سهرابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سهرابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سهرابی ندارد.
  neshan logo