info
عکس انتشارات معرفت گلزار
category

انتشارات معرفت گلزار محله بازار، تبریز

کتاب فروشی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انتشارات معرفت گلزار

انتشارات معرفت گلزار (کتاب فروشی) در محله بازار تبریز و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت کتاب فروشی در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ امت و همچنین نمایندگی اخوان، تحریر اشرفی، شرکت کاغذ گلستان خان زاده، مسجد انگجی و اداره آب و فاضلاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده انتشارات معرفت گلزار واقع شده‌اند:

 • کتابفروشی مهر
  شریعتی جنوبی، بین بیست و سوم و مهران
 • کتاب آفتاب
  شریعتی جنوبی، بین داش مغازه لر و ارک
 • کتابشهر تبریز
  امام خمینی
 • کتابفروشی آذر سحر
  امام خمینی، نرسیده به شریعتی
 • بازارچه کتاب
  جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انتشارات معرفت گلزار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انتشارات معرفت گلزار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انتشارات معرفت گلزار ندارد.
  neshan logo