info
عکس فروشگاه اینترنتی هاردسرا
category

فروشگاه اینترنتی هاردسرا محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی فروشگاه اینترنتی هاردسرا

فروشگاه اینترنتی هاردسرا (فروشگاه) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو فروشگاه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین رستوران لیون، قنادی هانس، تامین اجتماعی شعبه نوزده تهران، بیمارستان صدر و دندانپزشکی تخصصی شهید منتظری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه اینترنتی هاردسرا واقع شده‌اند:

 • دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی ریشه
  انقلاب اسلامی، بالاور، بین اول و فرشته شرقی
 • گالری قلمرو
  ولیعصر
 • جهان ارتباط
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین سمیه و مهزاد
 • فروشگاه پارسان
  کریمخان زند
 • دنیای تمبر
  میرزای شیرازی، عزیز الهی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اینترنتی هاردسرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اینترنتی هاردسرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اینترنتی هاردسرا ندارد.
  location استان تهران، تهران، حافظ
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه اینترنتی هاردسرا

  شنبه 09:45 تا 19:00
  یک‌شنبه 09:45 تا 19:00
  دوشنبه 09:45 تا 19:00
  سه‌شنبه 09:45 تا 19:00
  چهارشنبه 09:45 تا 19:00
  پنج‌شنبه 09:45 تا 19:00
  جمعه 09:45 تا 19:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo