info
عکس مجتمع تجاری هدیش فارس
category

مجتمع تجاری هدیش فارس محله لب آب، شیراز

بازار و مرکز خرید
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری هدیش فارس

مجتمع تجاری هدیش فارس (بازار و مرکز خرید) در محله لب آب شیراز و خیابان حضرتی 11/1 واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده بازار و مرکز خرید در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، موزه شاهچراغ و بازارچه سنتی حاج زینل و همچنین اسباب بازی پارسه، پارکینگ طبقاتی حضرتی، نمایندگی کالای عرشیا اژدری - مکارم، مسجد بغدادی و مجتمع تجاری شهر قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری هدیش فارس واقع شده‌اند:

 • پاساژ ولیعصر
  قاآنی شمالی، بین قاآنی 14 و 19
 • پاساژ مرمر
  بلوار کریمخان زند، طالقانی، بین طالقانی 1 و 2
 • بازار بزرگ زرنگار
  لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 42 و 44
 • مجتمع تجاری نگار
  بلوار کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، بین لطفعلی خان 51 و 55
 • پاساژ مهدوی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 52 و 54
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملک زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری هدیش فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری هدیش فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری هدیش فارس ندارد.
  neshan logo