info
عکس کوثر مارال
category

کوثر مارال اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.5
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کوثر مارال

کوثر مارال (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، سلمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین پمپ بنزین نقش جهان، لوازم آرایشی و بهداشتی رخنار، نمایشگاه اتومبیل حافظ، فروشگاه باتری نقش جهان و بانک صادرات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده کوثر مارال واقع شده‌اند:

 • سوپر سپاهان
  شهدای مارچین، بین عباس مزروعی و اکبر مزروعی
 • ارزانسرای همشهری
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین گلزار و آبان
 • سوپر مواد غذایی
  امام رضا، جمشیدیان، بین طالقانی و رجایی
 • سوپر مارکت مهتاب
  رزمندگان، میدان شهدای امنیت، بعد از خانه اصفهان
 • سوپرمارکت همشهری
  درخشان، سعدی، بین گلزار و امام حسن مجتبی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین علی اکبریان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کوثر مارال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کوثر مارال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کوثر مارال ندارد.
  neshan logo