info
عکس ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4
category

ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 محله باغستان، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4

ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله باغستان کرج و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله باغستان کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آقای خوشمزه جان، کبابی رضا گلپایگانی، مرکز خرید ارزان مال، شیرینی نسترن و بانک مسکن | باغستان کرج ۴422 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 کرج، شهر کرج، محله باغستان است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین گلستان سوم و گلستان چهارم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس صدف هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ گلستان 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بلوار امام خمینی، دانش
 • ایستگاه اتوبوس خ 19
  بلوار ظفر
 • ایستگاه اتوبوس خ 9- برگشت
  بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی
  بلوار امام خمینی، دانش
 • ایستگاه اتوبوس خ بوستان9
  بلوار امام خمینی، بین گلستان دوازدهم و گلستان سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ گلستان 4 ندارد.
  neshan logo