info
عکس ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس
category

ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس

ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکوراسیون سارینا، دهکده چوب یزد، ایستگاه اتوبوس امام علی، خودپرداز بانک رفاه و فروشگاه آلات موسیقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس یزد

در شهر یزد، محله اسکان ، ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، بعد از آزادگان 42 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس کرایه خیلج فارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاطمه مقدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  رسالت، بین 27 و 31
 • ایستگاه اتوبوس نبوت
  رسالت، بین میدان شهید آرمان علی وردی و مسجد حضرت رقیه
 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
  آزادگان، بین 24 آزادگان و 22 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس ندارد.
  neshan logo