info
عکس ستاد اقامه نماز استان تهران
category

ستاد اقامه نماز استان تهران محله دانشگاه تهران، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ستاد اقامه نماز استان تهران

ستاد اقامه نماز استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان ایتالیا واقع شده است. این اداره یکی از شصت و هفت اداره و سازمان دولتی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا، موزه خیمه شب بازی و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ساختمان شهدای فرهنگ، کافه عمارت دیباچه، هتل بزرگ آتانا، دبیرستان دخترانه تیزهوشان فرزانگان و بیمارستان شهید مصطفی خمینی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده ستاد اقامه نماز استان تهران واقع شده‌اند:

 • مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور
  ولیعصر، سازش، بین ششم و آفرین
 • ساختمان پنجم شرکت ملی نفت ایران
  ولیعصر، طالقانی، بین غفارزاده و اول
 • معاونت حمل و نقل و ترافیک
  کریمخان زند، شاهد
 • سازمان هیأت و تشکل‌های دینی
  ولیعصر، رشت، ستوده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرتضی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ستاد اقامه نماز استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ستاد اقامه نماز استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ستاد اقامه نماز استان تهران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، نادری، ایتالیا، بین سرپرست و محتشمی پور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo